Wokalista jazzowo-rozrywkowy, absolwent  Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, na wydziale Prowadzenia Zespołów Jazzowych i Muzyki Rozrywkowej. Klasę śpiewu ukończył  pod okiem uznanej polskiej wokalistki popowej i jazzowej Joanny Zagdańskiej, która w latach osiemdziesiątych wylansowała m.in. przebój „Rękawiczki” na festiwalach w Opolu czy w Sopocie. I i II stopień szkoły muzycznej skończył na akordeonie, również w Bydgoszczy. Oprócz śpiewania interesują go elektroniczne instrumenty muzyczne i sprzęt estradowo - studyjny.
          Na co dzień prowadzi własną działalność gospodarczą  związaną z organizacją imprez plenerowych, nagłośnieniem oraz konferansjerką sceniczną. Na swoim koncie ma liczne nagrody muzyczne na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.
Michał Michalski
          Pianista rozrywkowy, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na wydziale rozrywkowym. Pierwsze dwa etapy nauki w szkole muzycznej zakonczył dyplomem z fortepianu klasycznego w Inowroclawiu. Kiedy zdobył już odpowiedni bagaż doświadczenia, porwała go w świat muzyki skomplikowana harmonia i podziały rytmiczne oraz nowatorskie brzmienie. Na codzien zajmuje się komponowaniem muzyki teatralno - filmowej, zgłębia  także gatunek muzyki fusion.
Mateusz Szałkiewicz
          W zespole pełni funkcję głównego klawiszowca. Odpowiedzialny jest również za śpiewanie drugim i trzecim głosem.
          Od kilkunastu lat czynnie działający perkusista. Ukończył Studium Jazzu i Muzyki Rozrywkowej przy Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie perkusji. Brał udział w różnych projektach muzycznych i zagrał wiele koncertów na terenie całego kraju. Przez wiele lat współpracował z różnymi artystami, m.in. ze Sławkiem Ciesielskim (Republika), z którym nagrał płytę „Sławek Ciesielski & Kije” wydaną przez EMI Music Poland, a także instytucjami - wsółpraca z Teatrem Polskim w Bydgoszczy przy sztuce „Kajtuś Czarodziej”. W roku 2010 został stypendystą artystycznym Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego.
Łukasz Wasielewski
          W zespole gra na instrumentach perkusyjnych, dodając każdej aranżacji niepowtarzalnego egzotycznego klimatu. Śpiewa również w głosach.
Skład rozszerzony:
Izabela Król
Maciej Olesiński
          Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Toruniu, a później Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy na wydziale Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej o specjalności  jazz i muzyka rozrywkowa. Obecnie studiuje na kierunku Instrumentalistyka Jazzowa powyższej Akademii, w klasie saksofonu wybitnego polskiego saksofonisty jazzowego Macieja Sikały. Współpracuje z wieloma zespołami, grającymi muzykę jazz, reggae, pop, czy gospel, takimi jak : Ave Lion, Quadrans, John Henry`s Cool Band, Upsite Quartet, Big Band Akademii Muzycznej oraz Jazz Big Band `75 z Bydgoszczy.
          Jest laureatką nagrody dla Najlepszej Saksofonistki na Festiwalu Muzyki Gospel w Osieku w 2010 roku. Obok ukochanego saksofonu od dziecka śpiewa, ma na swoim koncie wiele nagród wokalnych jak i liczne występy solowe i zespołowe.
          Iza zajmuje się również oprawą muzyczną ślubu. Wykonuje na saksofonie altowym bądź sopranowym utwory takie jak: " Ave Maria ", "My Way", "Aria na strunie G", "Amazing grace" oraz filmowe przeboje, takie jak "Gabriel`s Oboe" E. Morricone oraz z filmu "Shrek" - "Hallelujah".
          Podczas Ceremonii Ślubnej  istnieje również możliwość wykonania utworu na specjalne życzenie Klienta oraz zagrania w duecie ze skrzypcami, gitarą bądź fortepianem.
          W zespole pełni funkcję głównego wokalisty (również gra na klawiszach), osoby prowadzącej imprezę od strony słownej, a także zabawia gości biesiadą przy stołach. Zajmuje się sprawami organizacyjnymi związanymi z ustalaniem przebiegu i charakteru każdej imprezy.
          Maciej Olesiński - Gitarzysta i wokalista. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Kutnie oraz Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego na wydziale Dyrygentury, Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Bierze udział w licznych projektach jako muzyk sesyjny i koncertuje w wielu miejscach w całej Polsce. Współpracuje z takimi zespołami jak: D-Tonacja, Upsite Quartet (akustyczny jazz i pop), Klucz od Kilwatera (formacja rock-szantowa). Był kierownikiem muzycznym zespołu muzyki Gospel, John Henry’s cool Band. Współpracuje również z Filharmonią Pomorską. Oprócz tego można go usłyszeć solo podczas koncertów „Gita i Ja”, gdzie gra na gitarze akustycznej i śpiewa.
Skład podstawowy:
Kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony i/lub umieszczanie do nich odnośników na innych stronach bez zgody firmy M&M Acoustics zabronione.