Studio Tańca
          Pierwszy taniec weselny wpisany jest w tradycję weselną. Symbolizuje pierwsze wspólne kroki w małżeństwie oraz początek nowego życia razem. Pan młody zaprasza swoją małżonkę do tańca i tym samym rozpoczyna zabawę weselną.
         
          Pierwszy taniec weselny może być klasycznym walcem angielskim bądź eleganckim walcem wiedeńskim. Jednakże nie ma żadnych przeszkód by zaprezentować się w tańcach latynoamerykańskich jak samba, gorąca salsa czy zmysłowa rumba.

          Najważniejsze jest jednak to, by pierwszy taniec weselny sprawił wam przyjemność i żeby odbył się bez niepotrzebnych potknięć oraz stresu.

          To właśnie z myślą o Was stworzyliśmy wyjątkowo profesjonalny program gdzie taniec przestanie mieć przed sobą tajemnice. Nasze przygotowanie sprawi, że stres nie będzie paraliżujący, a taniec zostanie na długo w pamięci gości.

         
Posiadamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu wielu par do wesela. Nie są nam straszni kursanci, którzy twierdzą, że mają dwie lewe nogi, czy brak talentu do tańca.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony i/lub umieszczanie do nich odnośników na innych stronach bez zgody firmy M&M Acoustics zabronione.